Teamleden

Annet Nap (Directeur)                                                                           a.nap@obs-molenland.nl

Esther Büchner  (Intern Begeleidster)                                                 e.buchner@obs-molenland.nl

Yneke de Vos  (Leerkracht groep 1/2 A)                                              y.devos@obs-molenland.nl

Sylvia van Tol  (Leerkracht groep 1/2 A, ICT-coördinator)                s.vantol@obs-molenland.nl

Diana van den Berg (Leerkracht groep 1/2 B)                                    d.wolthuizen@obs-molenland.nl

Sven Helwes (Leerkracht groep 5 en 7/8)                                          s.helwes@obs-molenland.nl

Joshua Bach (Leerkracht groep 6)                                                      j.bach@obs-molenland.nl

Ingeborg Langendorff (Leerkracht groep 4)                                      i.langendorff@obs-molenland.nl

Kim Smit (Leerkracht groep 8)                                                             k.smit@obs-molenland.nl

Sabine van Rossum (Leerkracht groep 5)                                          s.rossum@obs-molenland.nl 

Marloes de Langen (Leerkracht groep 4 en 3)                                  m.delangen@obs-molenland.nl 

Mirjam van Zaane (Leerkracht groep 1/2 B)                                     m.vanzaane@obs-molenland.nl 

Wilma Kraan (Administratie)                                                               w.kraan@obs-molenland.nl

Herman Kraan (Concierge)                                                                  h.kraan@stichtingauro.nl